top of page

PhDr. JANA KLEMENTOVÁ, MBA

MŮJ PŘÍBĚH

Psychologii jsem vystudovala na Univerzitě Karlově, převážně se věnuji psychologii organizace a práce, zaměřenou na rozvojové programy, inovativní leadership, management změn, psychickou odolnost a prevenci či léčbu syndromu vyhoření. Zkušenosti dále čerpám z minulé praxe s onkologicky nemocnými, dnes z programů, které připravuji pro pěstounské rodiny. Odtud pramení schopnost vidět život v hlubších souvislostech a s nadhledem. 

Rozmazané kapky

MŮJ PŘÍSTUP

Při práci s jednotlivci se zaměřuji na jejich energii a motivaci. K rozvoji potenciálu používám různé psychologické a terapeutické nástroje, které odhalí jak silné stránky, tak bariéry. Dlouhodobě pomáhám klientům najít psychickou spokojenost, vnitřní sílu a až od toho se odvíjející pracovní, sportovní či jinak osobní úspěch. 

MÉ VZDĚLÁNÍ

Univerzita Karlova v Praze, FF, obor Psychologie (Mgr., PhDr.)

MBA , Moderní řízení podniku, Newton University v Praze

X-tream Management výcvik 

Systemic Psychotherapy and Psychological Coaching

Coach Training Program with ACSTH Certificate  

Coach Training Program

E-Simulator certificate (virtual AC/DC – Managerial competence)

20 let praxe

klementova foto 4.png
Therapy Sessions
S ČÍM VÁM MŮŽU POMOCI
Spád

1.

SYNDROM
VYHOŘENÍ

Syndrom vyhoření není další výzva, kterou vyhořelý člověk musí zvládnout sám. S odbornou pomocí může rychleji přenastavit zajeté programy a znovu najít radost ze života.

Spád

2.

PSYCHOLOGICKÁ
PORADNA

​Psychologické koučování nasměruje váš osobní i pracovní život k lepšímu. Získáte inspiraci pro řešení problémů, objevíte nové cesty ke svým cílům a odstartujete důležité změny. 

Spád

3.

FOR LEADERS
ACADEMY

Intenzivní program pro mladistvé, kteří chtějí být úspěšní a rádi se učí novým dovednostem. Cílem je soft skills příprava lidí, kteří jsou na začátku své pracovní nebo sportovní kariéry.

Spád

4.

FIREMNÍ
TEAMBUILDING

Osvědčeným krokem při budování kolektivu jsou teambuildingové akce. Posílíte týmového ducha a prohloubíte důvěru mezi zaměstnanci. 

MÁTE OTÁZKY?

Písečná pláž
bottom of page